Θέλετε να κλείσετε ραντεβού;

Η Ευρωκλινική αναζητά να προσλάβει

Υπάλληλο Υποδοχής Παιδιατρικής

(κυλιόμενο ωράριο-24ωρης βάρδιας)

Ρόλος

Ο/Η Υπάλληλος της Υποδοχής της Παιδιατρικής διαχειρίζεται πλήθος περιστατικών τόσο ως τακτικά όσο και έκτακτα. Η ασθενοκεντρική προσέγγιση είναι κομβικής σημασίας, όπως η ευγένεια και η ενσυναίσθηση. Έχει άμεση επικοινωνία με ασθενείς και γονείς-συνοδούς. Οι βάρδιες χωρίζονται σε πρωινή, απογευματινή και βραδινή.

Βασικές αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση ασθενών και συνοδών
  • Καταχώρηση στοιχείων στο σύστημα
  • Διαχείριση εξωτερικών ιατρείων και επειγόντων περιστατικών
  • Διαχείριση Γραφείου Κινήσεως την απογευματινή και βραδινή βάρδια
  • Διαχείριση Πάγιου ταμείου
  • Διαχείριση Εσωτερικής αλληλογραφίας
  • Εσωτερικές κλήσεις

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε κλινική ή διαγνωστικό κέντρο
  • Καλή γνώση προγραμμάτων Η/Υ (MS Office)
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με επικοινωνιακές ικανότητες
  • Πνεύμα ομαδικότητας

Ο Όμιλος προσφέρει:

  • Δημιουργικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και υποστήριξη απόκτησης νέων δεξιοτήτων
  • Απόλυτη κάλυψη όλων των ιατρικών αναγκών των εργαζομένων και των οικογενειών τους
  • Παροχή benefits club card με σημαντικά προνόμια

Παρακαλούμε  για την αποστολή του βιογραφικού σας στο cv@euroclinic.gr χρησιμοποιώντας τον κωδικό  PAID.24

    Φόρμα Υποβολής Βιογραφικού

    Συμπληρώστε τα στοιχεία σας στην παρακάτω φόρμα & και επισυνάψτε το Βιογραφικό σας

    Πατώντας αποδοχή, συναινείτε στη συλλογή ή/και επεξεργασία των παραπάνω στοιχείων σας από την Ευρωκλινική, αποκλειστικά για την αποστολή ενημερώσεων σχετικά με νέες υπηρεσίες, προϊόντα και δράσεις μας. Περισσότερα εδώ

    ή καλέστε μας στα: 210 64 16 800 & 210 64 16 801 (Δε-Πα: 9:00-16:00)