Θέλετε να κλείσετε ραντεβού;

Ευρωκλινική αναζητά να προσλάβει

Πιστοποιημένο Προσωπικό Ασφαλείας – Security

(Σύμβαση 4 μηνών – κυλιόμενο ωράριο)

Ρόλος

Το πιστοποιημένο προσωπικό ασφαλείας είναι υπεύθυνο για τη διασφάλιση της ασφάλειας και της προστασίας τόσο των ασθενών και του προσωπικού, όσο και των κτιριακών εγκαταστάσεων του Ομίλου.

Βασικές αρμοδιότητες

  • Παρακολούθηση και επίβλεψη των εισόδων και εξόδων της κλινικής
  • Προστασία του περιβάλλοντος και των ασθενών από οποιοδήποτε πιθανό κίνδυνο ή απειλή
  • Συνεργασία με το ιατρικό και νοσηλευτικό προσωπικό σε επείγουσες καταστάσεις
  • Αντίδραση σε οποιοδήποτε περιστατικό ασφάλειας με σύνεση και αποτελεσματικότητα
  • Έλεγχος κτιριακών εγκαταστάσεων
  • Παρακολούθηση CCTV και πινάκων πυρανίχνευσης
  • Μεταφορά αίματος από συνεργαζόμενα Νοσοκομεία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια εργασίας προσωπικού ασφαλείας ΙΕΠΥΑ κατηγορία Α’
  • Κάτοχος διπλώματος ΙΧ και μοτοσυκλέτας
  • Γνώσεις Πυρασφάλειας, χειρισμού CCTV και πινάκων πυρανίχνευσης
  • Προϋπηρεσία 1+ έτη
  • Ευχέρεια χρήσης H/Y  & καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με επικοινωνιακές ικανότητες & ομαδικό πνεύμα

Ο Όμιλος προσφέρει:

  • Δημιουργικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και υποστήριξη απόκτησης νέων δεξιοτήτων
  • Απόλυτη κάλυψη όλων των ιατρικών αναγκών των εργαζομένων και των οικογενειών τους
  • Παροχή benefits club card με σημαντικά προνόμια

Παρακαλούμε  για την αποστολή του βιογραφικού σας στο cv@euroclinic.gr χρησιμοποιώντας τον κωδικό  SEC.24

    Φόρμα Υποβολής Βιογραφικού

    Συμπληρώστε τα στοιχεία σας στην παρακάτω φόρμα & και επισυνάψτε το Βιογραφικό σας

    Πατώντας αποδοχή, συναινείτε στη συλλογή ή/και επεξεργασία των παραπάνω στοιχείων σας από την Ευρωκλινική, αποκλειστικά για την αποστολή ενημερώσεων σχετικά με νέες υπηρεσίες, προϊόντα και δράσεις μας. Περισσότερα εδώ

    ή καλέστε μας στα: 210 64 16 800 & 210 64 16 801 (Δε-Πα: 9:00-16:00)